O společnosti

Sporea
  • 1989
  • 1996
  • 2004
  • 2016

Představení společnosti

Společnost SPOREA s.r.o. byla založena v r. 2004. V té době jsem se rozhodl zúročit získané zkušenosti v oblasti pěstování hub z doby mého předchozího podnikání jako fyzická osoba. V začátcích v r. 1989 jsem se zaměřil převážně na pěstování žampionů a později přibyla i hlíva ústřičná. Jelikož mi neustále přibývali noví zákazníci a vlastní produkce už mi nestačila na pokrytí objednávek, tak jsem se od r. 1996 zaměřil na obchodní činnost, přestal jsem pěstovat a soustředil jsem se na nákup žampionů a hlívy od jiných pěstitelů a jejich následný prodej na velkoobchody ovoce zeleniny.

Přední příčka mezi dodavateli hub

Od té doby nám neustále přibývají noví zákazníci a prodáváme stále větší množství hub. V rámci zvýšení kvality naší práce jsme se více zaměřili na prodej čerstvých hub, ale v případě zájmu zákazníka dokážeme dodat i jiný sortiment, např. sušené či nakládané houby. V současné době nám patří přední příčka mezi dodavateli hub na trh v České republice. Našimi hlavními odběrateli jsou největší obchodní řetězce např. Kaufland, Lidl, MAKRO CZ, METRO SK, Norma a mnoho dalších velkoobchodů v České a Slovenské republice.

Kvalita na prvním místě

Naší snahou je maximální spokojenost našich zákazníků, proto se snažíme, abychom vždy dodávali zboží v objednaném množství, včas a v nejvyšší kvalitě. Že se nám to daří, svědčí i skladba našich odběratelů, délka působení na trhu a množství prodaných hub (v roce 2015 jsme dosáhli objemu prodeje 2 520 tun).

Nové sídlo společnosti provozní a administrativní centrum v průmyslové zóně v Lukově

V rámci zkvalitnění naší práce, zvýšení jakosti hub a v neposlední řadě i vytvoření lepších pracovních podmínek pro nás a naše zaměstnance, máme otevřeno od 1. února 2016 nově zbudované provozní a administrativní centrum v průmyslové zóně v Lukově, kde jsou vytvořeny ty nejlepší podmínky pro další rozvoj firmy.

BALENÍ HUB ROČNĚ


Reference

Dlouholeté zkušenosti na českém trhu
Dodavatel předních obchodních řetězců

Certifikace a ocenění

Volné pozice

V současnosti nenabízíme žádné volné pozice

Zobrazit na mapě
Průmyslová 535, 763 17 Lukov